– „Nie odkryjesz prawdy. Prokurator Gabriela Sawicka. Tom 4” Diana Brzezińska

Książka „Nie odkryjesz prawdy” jest pełną zagadek i mrocznych sekretów publikacją, która trzyma w napięciu do ostatniej strony. Czytelnik pozna tajemnice głównej bohaterki, która skrzętnie będzie próbować ukryć niewygodne informacje przed całym światem.

W tej części serii główna bohaterka Gabriela Sawicka, która jest prokuratorem, będzie próbować zrozumieć, dlaczego Antoni Madej chce zostać uznany za seryjnego mordercę prostytutek. Nie wierząc w jego winę, będzie próbować odkryć, dlaczego mężczyzna za wszelką cenę chce zostać ukarany. Zrobi wszystko, aby odkryć, kto odpowiada za jego zachowanie i jakie są tego przyczyny. W międzyczasie do Sawickiej zwrócą się rodzice z prośbą o pomoc w znalezieniu sprawcy zamordowanego syna Lisa.

Problematyczne będzie również pojawienie się nowego członka zespołu, Marioli Kruk. Niepostrzeżenie kobieta zauważy, że Sawicką i kolegę z pracy łączy coś więcej, aniżeli relacje służbowe. Czy Gabriela zdoła ukryć wszystko przed światem? Czy rozwiąże zagadki seryjnych morderstw? Jakie jest powiązanie pomiędzy licznymi zabójstwami?

Książka „Nie odkryjesz prawdy” została napisana przez pisarkę i prawniczkę Dianę Brzezińską. Książka jest kontynuacją serii, do której należą takie pozycje, jak „Nie dopniesz swego”, „Nie odpuszczę” oraz „Nie wygrasz ze mną”.

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...