– „Nie, nie, nie !” Marie-Isabelle Callier

Historia małej dziewczynki to inspirująca opowieść, z której najmłodsi mogą dowiedzieć się wielu ważnych rzeczy.

Doskonała propozycja do czytania na dobranoc!

Co najbardziej lubi każde dziecko? Z pewnością największą frajdę najmłodszym sprawiają beztroskie zabawy, w których nikt im nie przeszkadza. Mała bohaterka tej książeczki na wszelkie prośby mamy odpowiada jedynie: NIE, NIE, NIE! Co musi się wydarzyć, aby dziewczynka zaczęła zachowywać się inaczej? Pewien dzień w jej życiu naprawdę wiele odmienia! Wspaniała historia czeka na najmłodszych w książeczce pod tytułem “Nie, nie, nie”, napisanej przez Marie-Isabelle Callier i Annick Masson.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/nie-nie-nie-annick-masson-p-1289526.html?q=nie%2c+nie%2c+nie!&sgtype=prodonecol