– „Nie chodź po lesie nocą” Danka Braun

Zbrodnia, która z jakiegoś powodu musiała się wydarzyć. Czy można ją usprawiedliwić, gdy pozna się więcej szczegółów związanych ze sprawą?

Nie każdy rodzinny wyjazd musi się dobrze skończyć. Orłowscy, by miło spędzić czas wolny, wybierają się do leśnego domku usytuowanego pod Olkuszem. Wszystko układa się wspaniale i zapowiada się wyjątkowy odpoczynek. W Żuradzie ma miejsce festyn. To właśnie podczas jego trwania zostaje zamordowany Jacek Wąsowski. Mężczyzna był bardzo poważnym, a zarazem majętnym biznesmenem, mężem kuzynki Renaty Orłowskiej.

Śledztwo w sprawie zabójstwa mężczyzny prowadzą komisarz Bieda oraz Mark Biegler. Z czasem na światło dzienne wychodzą sprawy, które nigdy nie miały być ujawnione. Czy komuś zależało na usunięciu Jacka Wąsowskiego? Co ma z tym wspólnego bezgraniczna miłość? I czy wszystko można jednoznacznie wyjaśnić?

Danka Braun to pseudonim literacki Reginy Szajowskiej, która jest polską autorką zajmującą się tworzeniem literatury różnego gatunku. Przyszła na świat w Olkuszu, jednak obecnie mieszka w Krakowie. Pracuje także w biurze rachunkowym, a w wolnych chwilach poświęca się swojej pasji: pisaniu. Uwielbia również rozwiązywać krzyżówki oraz czytać rozmaite książki. Na pseudonim literacki zdecydowała się, ponieważ nie przepada za swoim prawdziwym imieniem, natomiast jej nazwisko jest często przekręcane przez ludzi.

Debiutem literackim Danki Braun była „Historia pewnego związku”, która ukazała się w 2012 roku. Był to pierwszy tom większego cyklu „Miłość, namiętność i pożądanie”. Fanom Danki Braun do gustu przypadli przede wszystkim bohaterowie występujący w jej książkach. Nie są oni bowiem wolni od wad, dzięki czemu wydają się bardziej ludzcy.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/nie-chodz-po-lesie-noca-danka-braun-p-1026256.html?q=nie+chod%bc+po+lesie+noc%b1&sgtype=prodonecol

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...