– „#Nie bałam się o tym rozmawiać. Historie bez retuszu” Joanna Przetakiewicz

„#Nie bałam się o tym rozmawiać” – poznaj prawdziwe losy kilku kobiet, które znalazły w sobie wystarczająco dużo odwagi, by przedstawić to, co zwykle jest skrywane.

Wstrząsająca opowieść przedstawiająca dramatyczne historie z życia bohaterek, które postanowiły przerwać milczenie.

Bohaterki książki pt. „#Nie bałam się o tym rozmawiać” ujawniają swoją twarz i mówią o tym, co je spotkało. Wyjawiają krzywdy, jakich doświadczyły: przemoc seksualną, przemoc domową, a także upodlenie oraz poniżenie, jakie odczuły ze strony najbliższych. Bohaterki książki Joanny Przetakiewicz trafiają do odbiorców dzięki słowom bez retuszu, w których nie ma zbędnego koloryzowania.

Zaczytaj się w opowieści o kobietach, które przełamały społeczne tabu oraz pokonały własny strach. To historia o prawdziwych wojowniczkach, mierzących się w swojej przeszłości z bólem i upokorzeniami. Kobiety przedstawione w książce „#Nie bałam się o tym rozmawiać” są dziś piękne, zadbane i uśmiechnięte, a to wszystko dzięki walce, jaką zgodziły się podjąć, by wygrać szansę na lepsze życie. Bohaterki tej publikacji musiały mierzyć się z trudnymi decyzjami, jednak dzięki swej determinacji udało im się pokazać, że zawsze jest jakieś wyjście i szansa na poprawę swojego losu, nawet wtedy, gdy nie widać nadziei.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/nie-balam-sie-o-tym-rozmawiac-joanna-przetakiewicz-p-1390177.html?q=%23+nie+ba%b3am+si%ea+o+tym+rozmawia%e6&sgtype=prodonecol