– „Naucz się kontrolować siebie. Dziecięce uczucia”

Przedstawiamy książeczki edukacyjne skierowane dla najmłodszych czytelników. Tytuły z serii „Dziecięce uczucia” w prosty i piękny sposób tłumaczą pojęcie inteligencji emocjonalnej, a wszystkie historie są interesujące, zabawne i praktyczne.

Historyjka „Naucz się kontrolować siebie. Dziecięce uczucia” jest opracowaniem zbiorowym, więc za opisane treści odpowiada kilka osób.

„Naucz się kontrolować siebie. Dziecięce uczucia” należy do kategorii książek dla dzieci, których autorzy przybliżają przedszkolakom świat emocji, pomagając sprostać ich wpływom. To wspaniałe narzędzie, które pomoże dziecku rozwijać empatię i umiejętność nazywania emocji.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/naucz-sie-kontrolowac-siebie-dzieciece-uczucia-p-1558518.html?q=naucz+si%ea+kontrolowa%e6+siebie.+dzieci%eace+uczucia&sgtype=prodonecol