– „Naucz się dotrzymywać obietnic. Dziecięce uczucia”

Przedstawiamy książeczki edukacyjne skierowane dla najmłodszych czytelników. Tytuły z serii „Dziecięce uczucia” w prosty i piękny sposób tłumaczą pojęcie inteligencji emocjonalnej, a wszystkie historie są interesujące, zabawne i praktyczne.

Historyjka „Naucz się dotrzymywać obietnic” to praca zbiorowa, więc nad stworzeniem treści pracowało kilka osób.

Szukasz książki dla malucha, która wprowadzi je w obszar emocji i objaśni uczucia, których szkrab nie rozumie? Sięgnij koniecznie po „Naucz się dotrzymywać obietnic”! To wspaniałe narzędzie, które pomoże dziecku rozwijać empatię i umiejętność nazywania emocji.

Książki dla dzieci w wieku 3-7 lat są bardzo cennym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój malucha w tym czasie.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/naucz-sie-dotrzymywac-obietnic-p-1556380.html?q=naucz+si%ea+dotrzymywa%e6+obietnic&sgtype=prodonecol