– „Naucz się być niezależnym. Dziecięce uczucia”

Przedstawiamy książeczki edukacyjne skierowane dla najmłodszych czytelników. Tytuły z serii „Dziecięce uczucia” w prosty i piękny sposób tłumaczą pojęcie inteligencji emocjonalnej, a wszystkie historie są interesujące, zabawne i praktyczne.

Tytuł „Naucz się być niezależnym. Dziecięce uczucia” to opracowanie zbiorowe, więc do tworzenia treści zaangażowanych było kilka osób.

Świat emocji to skomplikowany obszar, nawet dla dorosłego człowieka. Tym bardziej jest takim dla eksplorującego świat dziecka. Chociażby dlatego powstają książeczki takie, jak „Naucz się być niezależnym. Dziecięce uczucia”, których autorzy w zrozumiały sposób opowiadają najmłodszym, na czym polegają uczucia i jak sobie z nimi radzić. To wspaniałe narzędzie, które pomoże dziecku rozwijać empatię i umiejętność nazywania emocji.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/naucz-sie-byc-niezaleznym-dzieciece-uczucia-p-1558515.html?q=naucz+si%ea+by%e6+niezale%bfnym.+dzieci%eace+uczucia&sgtype=prodonecol

[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...