– Najbliższe spotkanie DKK

Biblioteka Publiczna Gminy Witonia informuje, że w najbliższy piątek, tj. 26.08.2022 r., o godz. 16:00 w lokalu biblioteki odbędzie się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. W trakcie spotkania uczestnicy powrócą do książki „Prowadził nas los” Kingi Choszcz i Radosława „Chopina” Siudy.

Wszystkich chętnych, którzy pragną uczestniczyć w literackiej dyskusji serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny!

Back to top
Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...