– „Nadal jest spoko. Luz! Tomek Łebski. Tom 20” Liz Pichon

Znowu zrobi się bardzo wesoło, czas podkręcić tempo zabawy! Pomoże w tym, i to z wielką chęcią, bohater serii „Tomek Łebski”. Książka „Nadal jest spoko. LUZ!” jest kolejną już częścią, więc należy przygotować się na salwy śmiechu!

Tomek utknął w domu i nie jest z tego powodu zadowolony. Przez złamaną kostkę nie może zrobić zbyt wiele i to psuje mu humor. Chyba że do atrakcji zaliczy się bazgranie na gipsowym opatrunku. To akurat jest zabawne. Można dzięki temu czymś się zająć i uniknąć nudy. Jest jeszcze rodzina, która go odwiedza i przynosi smakołyki, co również ma swoje zalety. Zaglądają do niego też przyjaciele. Chociaż jeden z kolegów lubi wyjadać cukier z cukiernicy. Tego Tomek nie może uznać za coś fascynującego. Za to obserwowanie wiewiórek, które kradną różne rzeczy z ogrodu, już takie jest. Nawet bardziej, niż można się spodziewać! Tylko czy to wszystko wystarczy, aby go rozweselić i poprawić mu samopoczucie?

Pełna humoru opowieść i śmieszne ilustracje bawią od samego początku! Szykuje się coś zwariowanego i wyjątkowego!

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/nadal-jest-spoko-luz-tomek-lebski-liz-pichon-p-1636852.html?q=nadal+jest+spoko.+luz!+tomek+%b3ebski&sgtype=prodonecol

[INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Torowej, Budek i Kostusina Więcej...         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Dworcowej i ul. Królewskiej Więcej...[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [PROMOCJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Rodzinnie, aktywnie, wesoło – półkolonie w Gminie Witonia Więcej...         [INFORMACJA] Nowy harmonogram odbioru odpadów Więcej...         [INFORMACJA] Dalsze informacje w sprawie inwestycji „Budowa przedszkola w Witoni" Więcej...                         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Torowej, Budek i Kostusina Więcej...         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Dworcowej i ul. Królewskiej Więcej...[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [PROMOCJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Rodzinnie, aktywnie, wesoło – półkolonie w Gminie Witonia Więcej...         [INFORMACJA] Nowy harmonogram odbioru odpadów Więcej...         [INFORMACJA] Dalsze informacje w sprawie inwestycji „Budowa przedszkola w Witoni" Więcej...                         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Torowej, Budek i Kostusina Więcej...         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Dworcowej i ul. Królewskiej Więcej...[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [PROMOCJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Rodzinnie, aktywnie, wesoło – półkolonie w Gminie Witonia Więcej...         [INFORMACJA] Nowy harmonogram odbioru odpadów Więcej...         [INFORMACJA] Dalsze informacje w sprawie inwestycji „Budowa przedszkola w Witoni" Więcej...                         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Torowej, Budek i Kostusina Więcej...         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Dworcowej i ul. Królewskiej Więcej...[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [PROMOCJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Rodzinnie, aktywnie, wesoło – półkolonie w Gminie Witonia Więcej...         [INFORMACJA] Nowy harmonogram odbioru odpadów Więcej...         [INFORMACJA] Dalsze informacje w sprawie inwestycji „Budowa przedszkola w Witoni" Więcej...