– „Na placu budowy… pasą się krowy!” Sherri Duskey Rinker

Kontynuacja książeczki na dobranoc, którą pokochały dzieci na całym świecie!

Koparka, wywrotka, betoniarka, dźwig, spychacz i miniładowarka Brumka powracają! Tym razem jadą na wieś, gdzie spędzą cały rok. Będą tam pomagać maszynom rolniczym – takim jak traktor czy kombajn. Naprawią drogę podmytą przez deszcz, załatają dach, posprzątają w zagrodach, a nawet zbudują obórkę, żeby zwierzęta nie marzły w zimowe noce. Dla jednego autka to byłoby mnóstwo pracy… ale od czego są przyjaciele?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/na-placu-budowy-pasa-sie-krowy-joanna-wajs-p-1841959.html?q=na+placu+budowy…+pas%b1+si%ea+krowy!&sgtype=prodonecol