– „Na końcu ulicy” Diane Chamberlain

Książka przedstawiająca rodzinny dramat, trzymająca w napięciu, wywołująca wiele skrajnych emocji. Każdy miłośnik literatury kryminalnej i detektywistycznej będzie zachwycony. Książka „Na końcu ulicy” jest pełna zwrotów akcji, zagadek i mrocznych tajemnic.

Książka „Na końcu ulicy” przedstawia historię Kayli Carter, której ukochany mąż umiera w wyniku wypadku podczas budowy ich wspólnego wymarzonego domu. Bohaterka jest zmuszona szybko otrząsnąć się z żałoby ze względu na swoją czteroletnią córkę. Jednak już zawsze nieruchomość w Round Hill będzie jej przypominać o tym druzgocącym doświadczeniu. Pewnego dnia na jej drodze pojawia się tajemnicza, nieco mroczna starsza kobieta, która sugeruje, że powinna zrezygnować z mieszkania w tej dzielnicy. Niedługo potem wychodzi na jaw, że miejsce to pełne jest sekretów, których początek miał miejsce kilkadziesiąt lat temu.

Czy rozwikłaniem zagadki jest dom znajdujący się na końcu ulicy? Czy ktoś chce naprawić wyrządzone zło z przeszłości? Jaką tajemnicę skrywa sąsiadka Kayli – Ellie Hockley? Odpowiedzi na wszystkie pytania są zawarte w powieści, której autorką jest Diane Chamberlain.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/na-koncu-ulicy-diane-chamberlain-p-1675594.html?q=na+ko%f1cu+ulicy&sgtype=prodonecol

Back to top
Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...