– „Muzeum z pazurkiem. Mapa skarbów” Holly Webb

Odważny, sprytny i zawsze gotowy na przygodę! Taki jest każdy muzealny kot. Kiedy ostatni zwiedzający opuszcza mury budynku, nadchodzi koci czas?

Kocięta podsłuchują rozmowy szczurów z muzeum i dowiadują się o ukrytej mapie skarbów. Tą zagadką szczególnie zainteresowany jest kot Borys. Czy to możliwe, że to mapa Diamentowej Królowej, której statek jest eksponatem w muzeum? Kto pierwszy dotrze do skarbu – koty czy szczury?

Nowa seria Holly Webb – autorki wzruszających i bestsellerowych opowieści „Zaopiekuj się mną”! Bohaterami są tu urocze i sprytne kotki. Każda książka to odrębna, pełna tajemnic opowieść, po którą z radością sięgną nie tylko fani wcześniejszych tytułów autorki.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/muzeum-z-pazurkiem-mapa-skarbow-holly-webb-p-1813506.html