– „Morderstwo na Korfu” Alek Rogoziński

Pragniesz w deszczowy dzień przenieść się na wyspę Korfu? A może jesteś miłośnikiem kryminałów ze szczyptą dowcipu? Sięgnij po książkę „Morderstwo na Korfu”, wybierz się w podróż na grecki archipelag i wciągnij się wraz z Joanną w to niespodziewane śledztwo. To już druga powieść z serii komedii kryminalnej tego autora.
To miały być cudowne wakacje w słonecznej Grecji!

Joanna to popularna pisarka romansów. Postanawia wyruszyć na wakacje na wyspę Korfu. W głowie miała zachwycające widoki, zwiedzanie ulubionego miejsca cesarzowej Sissi, a do tego w planach zakończenie pracy nad nową powieścią. W harmonii sama ze sobą i ciszą, która miałaby ją otaczać. Niestety, szybko po przyjeździe jej plany zostają całkowicie zmienione, gdyż już pierwszego dnia autorka zostaje uwikłana w niecodzienną i przerażającą sytuację, która wielu z nas wydaje się niemożliwa.

Joanna staje się świadkiem morderstwa właściciela „Villi Zeus”. Momentalnie wychodzi na jaw, że dokonać zabójstwa mogła tylko osoba, która wraz z nią zamieszkała w tym pensjonacie. Jest on niewielki, znajduje się na wyspie Korfu, która otula piękną pogodą oraz wspaniałymi krajobrazami. Oprócz niej w hotelu zatrzymało się jeszcze jedenaście osób. Każda z nich na pozór jest sympatyczna. Która z nich okaże się zabójcą bez skrupułów?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/morderstwo-na-korfu-alek-rogozinski?q=morderstwo+na+korfu

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...