– „Moja Nitka” Dorota Wodecka Maria Pakulnis

Ikona polskiej sceny aktorskiej, która świetnie odnajduje się w każdej roli. Zobacz, jak wygląda aktorstwo do podszewki oraz z czym zmagają się gwiazdy kina i teatru na co dzień.

„Moja nitka” to książka, która pokazuje świat Marii Pakulnis bez cenzury. Wraz z autorką czytelnik odbywa podróż po jej życiu oraz konfrontuje przeszłość z teraźniejszością aktorki. Jak doświadczenia wpłynęły na życie Marii Pakulnis?

Maria Pakulnis na scenie aktorskiej jest już od 1978 roku. Jej talent, dojrzałość i profesjonalizm to znaki rozpoznawcze. Wszechstronność aktorki pozwala jej na odnalezienie się w każdej roli. Jednak czy życie w blasku flashy jest tak idealne jak nam się wydaje? W książce wraz z autorką przeprowadzamy podróż po życiu artystki. Zanurzamy się w jej dzieciństwie, doświadczeniach, które ją ukształtowały, ranach, które odcisnęły swój znak na życiu aktorki. Głęboka rozmowa dwóch kobiet pełna jest wrażliwości i wspomnień bardziej i mniej kolorowych. Prawdziwości i surowości życia, która dotyka każdego. To opowieść o aktorstwie i życiu, sławie i trudnościach losu, przepleciona dojrzałością.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/moja-nitka-dorota-wodecka-p-1904365.html?q=moja+nitka&sgtype=prodonecol

[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...