– „Miś Tuliś i bajki na dobranoc pod namiotem” David Melling

ego misia kochają dzieci w 30 krajach!

Najnowszy – dziewiąty tom kultowej serii o Misiu Tulisiu, sprzedanej w 2 milionach egzemplarzy!

Miś Tuliś jest bardzo przejęty. Pierwszy raz wybiera się z przyjaciółmi pod namiot. Pakują wszystko, co trzeba, a przede wszystkim swoje przytulanki. Ale czyż można zasnąć bez bajki na dobranoc? Zbierają się więc wokół Bajkowego Kamienia. Owieczka opowiada zaskakującą historię i wtedy… zaczynają się dziać dziwne rzeczy… Przyjaciół czekają niespodziewane, zabawne przygody.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/mis-tulis-i-bajki-na-dobranoc-pod-namiotem-david-melling-p-1662533.html?q=mi%b6+tuli%b6+i+bajki+na+dobranoc+pod+namiotem&sgtype=prodonecol