– „Miłość w czasach wojny” Nina Zawadzka

„Miłość w czasach wojny” to emocjonująca opowieść o zakazanym uczuciu, które rozkwita w obliczu nadciągającej katastrofy.

Zofia Buchowska, główna bohaterka naszej historii, żyje ze świadomością, że jej czas nieubłaganie ucieka. Cierpi na tajemniczą chorobę, która z każdym dniem coraz bardziej ją osłabia. Zofia jest przekonana, że przyczyna jej choroby jest dziedziczna, dlatego tak bardzo chce poznać sekret swojego pochodzenia. Podczas poszukiwań odkrywa historię Stefanii Obieckiej, młodej hrabianki, która w 1937 roku bawiła we Lwowie.

Stefania Obiecka była młodą, pełną nadziei i wyzwań arystokratką, która marzyła o zmianie swojego losu. Niestety, bez względu na jej wolę, zakochała się w przystojnym Ukraińcu. Ich miłość była nie tylko zdradą wobec rodziny i kraju, ale również groźbą dla ich życia. Mimo to Stefania i jej ukochany nie poddali się i walczyli o swoją miłość, niezrażeni żadnymi przeszkodami i przeciwnościami, które stanęły im na drodze.

Ta pełna emocji i wzruszeń opowieść to ukazanie nienawiści, której powodem jest pochodzenie, i ceny, jaką niektórzy muszą zapłacić za miłość. Jeśli lubisz historie o uczuciu, które pokonuje wszystkie przeszkody, a także o odkrywaniu tajemnic i śledzeniu losów bohaterów, ta książka jest dla Ciebie. Autorką powieści jest Nina Zawadzka, która na swoim koncie ma również pozycję pt. „Dziewczyna lotnika”.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/milosc-w-czasach-wojny-nina-zawadzka-p-1771674.html?q=mi%b3o%b6%e6+w+czasach+wojny&sgtype=prodonecol

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...