– „Miłość na czterech łapach” Jakub Tylman

Miłość na czterech łapach to wzruszająca książka dla dzieci Jakuba Tylmana opowiadająca o życiu bezdomnych zwierząt. Czworonożni ukazani są oczami małego chłopca, któremu tato wyjaśnia skomplikowane losy kotów i psów mieszkających w schronisku. Autor w imieniu porzuconych apeluje do ludzi wielkich serc, którym nieobojętny jest los bezdomnych istot. Podkreśla, że czekają one na adopcję, ale przede wszystkim na przyjaźń i zainteresowanie ze strony człowieka, na bratnią duszę. W zamian ofiarowują? oddane i wierne serce.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/milosc-na-czterech-lapach-jakub-tylman-p-1763371.html?q=mi%b3o%b6%e6+na+czterech+%b3apach&sgtype=prodonecol