– „Międzymorze” Marcin Wolski

Jak potoczyłyby się losy Polski, gdyby ludzie żyjący w XIV wieku znali przyszłość? Książka „Międzymorze” w znakomity sposób łączy historię z fantastyką i pozwala na długie godziny zanurzyć się w fascynującej i pełnej humoru powieści.

W II połowie XIV wieku u władzy była Jadwiga Andegaweńska. Na jej dworze swoje miejsce znalazł pewien nietypowy błazen. Mieszko może się pochwalić niesamowitymi umiejętnościami w sferze fizycznej, a także niesamowitą inteligencją i tajemną wiedzą.

Niewiele osób wie o tym, że matka błazna została porwana przez kosmitów. To właśnie od nich dowiedziała się wszystkiego o świecie, a informacje sięgały aż do XXI wieku. Wszystko to przekazała swojemu synowi, który stał się przyjacielem, powiernikiem i doradcą królowej. Dzięki swojej rozległej wiedzy jest w stanie pomóc w podejmowaniu nawet najtrudniejszych decyzji. Są one nieocenione nie tylko w czasie pokoju, ale również podczas licznych bitew i wojen. Jak potoczy się historia Polski, skoro jej przyszłość jest dobrze znana?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/miedzymorze-marcin-wolski-p-1715206.html?q=mi%eadzymorze&sgtype=prodonecol

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [WYDARZENIE] 25 listopada zapraszamy na uroczystość nadania imienia bibliotece Zobacz         [INFORMACJA] Kampanii „Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [WYDARZENIE] 25 listopada zapraszamy na uroczystość nadania imienia bibliotece Zobacz         [INFORMACJA] Kampanii „Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [WYDARZENIE] 25 listopada zapraszamy na uroczystość nadania imienia bibliotece Zobacz         [INFORMACJA] Kampanii „Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [WYDARZENIE] 25 listopada zapraszamy na uroczystość nadania imienia bibliotece Zobacz         [INFORMACJA] Kampanii „Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece Więcej...