– „Miastowa na tropie” Anna M. Brengos

Weronika wraz z dworkiem dziedziczy duży majątek. Jako miastowa nie ma pojęcia o funkcjonowaniu domu. Światło, woda, ogrzewanie, szambo czy komin to dla niej wyzwania. Liczyła na romans z weterynarzem lub leśnikiem, a zamiast tego znalazła się w samym środku morderstw i porwań. Wszyscy są podejrzani. Czy znajdzie swoją miłość? Czy poradzi sobie ze spadkiem po babci? Czy pies pomoże jej rozwikłać kryminalne zagadki?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/miastowa-na-tropie-anna-m-brengos-p-1715321.html?q=miastowa+na+tropie&sgtype=prodonecol