– „Miasto mafii” Kinga Litkowiec

Książka „Miasto mafii”, czyli debiut pisarski Kingi Litkowiec, jest jednocześnie pierwszym tomem cyklu „Miasto mafii”. Sięgnij po tę książkę i przeżyj gorący i namiętny romans w małym miasteczku tuż obok Nowego Jorku.

Publikacja „Miasto mafii” jest pierwszą powieścią autorstwa Kingi Litkowiec. Ten osadzony w brutalnym świecie mafii gorący romans opowiada historię pewnej kobiety o imieniu Emma Green, która próbuje odnaleźć upragniony spokój w małym amerykańskim miasteczku, w pobliżu Nowego Jorku. Jednak władzę nad okolicą przejmuje mafia, na której czele stoją bracia Rossi. Jeden z nich, nieziemsko przystojny Arthur, wzbudza zainteresowanie kobiety. Emma jest przyciągana przez roztaczaną przez mężczyznę aurę tajemniczości oraz charyzmy. Arthur również pragnie zbliżyć się do Emmy i tak właśnie rodzi się namiętny oraz niebezpieczny romans.

Kinga Litkowiec jest polską autorką, która pisze powieści romantyczne. Pisarka urodziła się na Lubelszczyźnie 23 grudnia 1994 roku. Debiutem autorki była wydana w 2020 roku powieść „Miasto mafii”, która rozpoczęła jak na razie dwutomowy cykl „Miasto mafii”.

Do najważniejszych dzieł autorki należą:

  • „Miasto mafii. Tom 1”,
  • „Miasto mafii. Tom 2”,
  • „Nie mój dług”,
  • „Nowy układ”,
  • „Naomi”,
  • „Czarne serce”.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/miasto-mafii-tom-1-kinga-litkowiec-p-1552744.html?q=miasto+mafii.+tom+1&sgtype=prodonecol

Back to top
Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...