– „Miasto mafii 2” Kinga Litkowiec

„Miasto mafii. Tom 2” to kontynuacja głośnego debiutu literackiego autorstwa Kingi Litkowiec. Daj się porwać tej pełnej namiętności i przepełnionej erotyzmem powieści, której czytanie z pewnością przyspieszy bicie Twojego serca.

Kontynuacja przenosi czytelników do Nowego Jorku, w którym żelazną ręką rządzi brutalna mafia. Pewnego dnia jedna z mieszkanek tej metropolii, piękna Hope Clarke, staje się świadkiem zabójstwa. Zabójstwa, którego dokonał jeden z braci Rossi – Lucas Rossi, obecny szef rodziny mafijnej. Zdarzenie to doprowadza do sytuacji, w której kobieta i mężczyzna muszą udawać parę. Pogrążając się coraz bardziej w sieci kłamstw, Hope i Lucas zaczynają czuć do siebie coś więcej. Czy jednak ich relacja będzie miała szczęśliwe zakończenie? Dowiedz się tego, sięgając po „Miasto mafii. Tom 2”.

https://www.taniaksiazka.pl/miasto-mafii-tom-2-kinga-litkowiec-p-1573150.html?q=miasto+mafii.+tom+2&sgtype=prodonecol

Back to top
Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...