– „Matki zagubionych”. Rodzina Sobolewskich. Tom 3″ Weronika Wierzchowska

Matki zagubionych” to ostatnia część popularnej sagi o rodzinie Sobolewskich. Tym razem członkowie rodziny muszą stawić czoła swoim wrogom w trudnym czasie powstania listopadowego.

Weronika Wierzchowska ponownie przenosi nas do XIX wieku, gdzie siostry Cecylia i Franciszka walczą o bezpieczeństwo swojej rodziny. Trzeci i ostatni tom sagi rozpoczyna się w momencie wybuchu powstania listopadowego. Podchorąży Michaś Ussakowski, syn Franciszki, próbuje namówić dziadka – starego pułkownika Ignacego Sobolewskiego – by przyłączył się do powstania.

W tym samym czasie rodzinie zaczyna zagrażać dawny wróg, który właśnie w momencie powstania, gdy wokół panuje chaos, postanawia znowu uderzyć w Sobolewskich. W związku z tym Cecylia i Franciszka kolejny raz będą musiały walczyć o swoją rodzinę, tym razem w jeszcze trudniejszych czasach – oprócz wojny w kraju szerzy się bezprawie i zaraza. Siostrom nie pomoże też zapewne to, że ich dzieci, a zwłaszcza Michaś, należą do osób wyjątkowo szalonych i upartych. „Matki zagubionych” to opowieść o sile rodziny, która pomaga przetrwać nawet najtrudniejsze okoliczności.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/matki-zagubionych-rodzina-sobolewskich-tom-3-weronika-wierzchowska-p-1861954.html?q=matki+zagubionych.+rodzina+sobolewskich.+tom+3&sgtype=prodonecol

[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...