– „Masza i Niedźwiedź. Opowieści dla Małych i Dużych”

Masza ma tysiąc pomysłów na minutę i wszędzie jej pełno, a poczciwy Niedźwiedź najchętniej całymi dniami rozwiązywałby krzyżówki lub majsterkował w ogrodzie. Ale… przeciwieństwa się przyciągają! Masza najlepiej czuje się w towarzystwie swojego dużego przyjaciela, a Niedźwiedź dałby się za małą psotnicę pokroić!
Przeczytaj o przygodach tego niezwykłego duetu!
Historie zawarte w tym tomie zostały napisane na podstawie odcinków serialu Masza i Niedźwiedź i są ilustrowane oryginalnymi kadrami z uwielbianej przez dzieci animacji!

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/masza-i-niedzwiedz-opowiesci-dla-malych-i-duzych-p-1591573.html?q=masza+i+nied%bcwied%bc+opowie%b6ci+dla+ma%b3ych+i+du%bfych&sgtype=prodonecol