– „Mała książka – wielki człowiek” – pierwsze wyprawki czytelnicze trafiły do rąk najmłodszych czytelników!

Z zaproszenia Biblioteki Publicznej Gminy Witonia do udziału w nowej edycji akcji czytelniczej „Mała książka – wielki człowiek” skorzystali Aleksander i Marcel. Swoją czytelniczą podróż rozpoczęli przy wsparciu mamy. Gratulujemy i życzymy czytelniczej wytrwałości!

Przypominamy, że akcja ma zachęcić rodziców do odwiedzania bibliotek i codziennego czytania z dzieckiem.

Na nowych i już zapisanych czytelników  (dzieci w wieku przedszkolnym – roczniki 2016-2019) czekają książkowe wyprawki na dobry czytelniczy start. Także w języku ukraińskim!

Znajdziecie w nich:

– specjalną książeczkę, dopasowaną do wieku dzieci,

– Kartę Małego Czytelnika do zbierania naklejek,

– broszurę informacyjną dla rodziców.

Po każdej wizycie w bibliotece podczas której dziecko wypożyczy co najmniej jedną książkę, na Karcie Małego Czytelnika pojawi się kolejna naklejka. Ten, kto uzbiera 10 naklejek, otrzyma m.in. Dyplom Małego Czytelnika.

Serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców do Biblioteki Publicznej Gminy Witonia.

Dołącz proszę do naszej akcji i przyłącz się do grona „Małych Czytelników”!

Back to top
[INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Torowej, Budek i Kostusina Więcej...         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Dworcowej i ul. Królewskiej Więcej...[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [PROMOCJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Rodzinnie, aktywnie, wesoło – półkolonie w Gminie Witonia Więcej...         [INFORMACJA] Nowy harmonogram odbioru odpadów Więcej...         [INFORMACJA] Dalsze informacje w sprawie inwestycji „Budowa przedszkola w Witoni" Więcej...                         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Torowej, Budek i Kostusina Więcej...         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Dworcowej i ul. Królewskiej Więcej...[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [PROMOCJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Rodzinnie, aktywnie, wesoło – półkolonie w Gminie Witonia Więcej...         [INFORMACJA] Nowy harmonogram odbioru odpadów Więcej...         [INFORMACJA] Dalsze informacje w sprawie inwestycji „Budowa przedszkola w Witoni" Więcej...                         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Torowej, Budek i Kostusina Więcej...         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Dworcowej i ul. Królewskiej Więcej...[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [PROMOCJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Rodzinnie, aktywnie, wesoło – półkolonie w Gminie Witonia Więcej...         [INFORMACJA] Nowy harmonogram odbioru odpadów Więcej...         [INFORMACJA] Dalsze informacje w sprawie inwestycji „Budowa przedszkola w Witoni" Więcej...                         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Torowej, Budek i Kostusina Więcej...         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Dworcowej i ul. Królewskiej Więcej...[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [PROMOCJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Rodzinnie, aktywnie, wesoło – półkolonie w Gminie Witonia Więcej...         [INFORMACJA] Nowy harmonogram odbioru odpadów Więcej...         [INFORMACJA] Dalsze informacje w sprawie inwestycji „Budowa przedszkola w Witoni" Więcej...