– „Mała książka – wielki człowiek” pierwsze dyplomy IV edycji odebrane

Kolejna edycja akcji czytelniczej „Mała książka – wielki człowiek” w Bibliotece Publicznej Gminy Witonia trwa i cieszy się dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych czytelników. Mamy też pierwsze finalistki, które odebrały dyplom i zestaw upominkowy. Serdecznie gratulujemy Rozalii, Karinie, Aleksandrowi i Marcelowi. Dziękujemy za wasze czytelnicze zaangażowanie, zaś rodzicom za wspieranie swoich dzieci w konsekwentnym dążeniu do osiągnięcia zamierzonego celu. Jesteśmy pewni, że była to przed wszystkim wspaniała zabawa w towarzystwie książek.