– Majowo-czerwcowe spotkania przedszkolaków w Bibliotece Publicznej Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego

W maju i czerwcu 2024 r.  odwiedziły nas przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola im. Małego Księcia w Witoni i  z Oddziałów Przedszkolnych ze Szkoły Podstawowej im. św. Jadwigi Królowej Polski w Witoni.
Podczas spotkań dzieci poznały historię ulubionych bohaterów, dowiedziały się, jak działa biblioteka a przede wszystkim zajrzały w jej zakamarki.

Bardzo dziękujemy za przesympatyczne spotkania, pełne pozytywnej energii!
Już czekamy na kolejne odwiedziny w bibliotece!

Grupy przedszkolne goszczące w Bibliotece Publicznej Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego prezentujemy w oddzielnych artykułach.