– „Magiczna chwila” Kristin Hannah

Niemal każdego dnia gdzieś na świecie ktoś zostaje uznany za zaginionego. Niektórzy jednak znikają i wydaje się, że nikt ich nie szuka. Sięgnij po książkę pod tytułem „Magiczna chwila” autorstwa Kristin Hannah i przekonaj się, co się stanie, gdy grupa ludzi zapragnie pomóc dziecku, które pojawiło się w ich otoczeniu w niewyjaśniony sposób!

To był zwyczajny jesienny dzień i nic nie zapowiadało tego, co miało się wydarzyć w Rain Valley. Gdy w tamtejszym parku niespodziewanie zostaje odnalezione dziecko, mieszkańcy pogrążają się w głębokim zdumnieniu. Towarzyszy im również silny niepokój, gdyż dziewczynka jest przerażona do tego stopnia, że nikt nie jest w stanie nawiązać z nią kontaktu. Z każdym dniem pojawia się coraz więcej pytań. Wszyscy zastanawiają się nad tym, jak kilkulatka zdołała przetrwać na łonie natury bez opieki dorosłych. Cała nadzieja na odkrycie prawdy i dotarcie do dziecka jest pokładana w psychiatrze Julii Cates. Czy słusznie?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/magiczna-chwila-kristin-hannah-p-1758668.html?q=magiczna+chwila&sgtype=prodonecol

Back to top
[KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...