– „Littlest Pet Shop. Nowa kolekcja bajek”

Odkryj nowy, absolutnie odjazdowy świat zwierzaków, w którym wszystko jest możliwe, a czas płynie zupełnie inaczej niż

w rzeczywistości. Pomóż Roxie opanować imprezę, która wymknęła się spod kontroli i przygotować idealny prezent dla przyjaciółki.

Przekonaj się, kim jest rabuś grasujący po Łapko-Zdroju i komu uda się go schwytać. Ta książka to zbiór czterech uroczych opowieści o przygodach zwierzaków znanych z kreskówki. Opowiadania zostały napisane na podstawie odcinków.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/littlest-pet-shop-nowa-kolekcja-bajek-magdalena-stojicic-outlet-p-1565946.html