– „Lato do wynajęcia” Karolina Wilczyńska

Seniorzy do wynajęcia? To nie reality show, ale pomysł żywiołowych staruszków!

Gdy grupa absolwentów uniwersytetu trzeciego wieku kończy rok akademicki, ma zdecydowanie zbyt wiele czasu.

Dziarscy seniorzy potrzebują zajęcia, które wypełni ich letnie dni. Jeden z nich wpada na pomysł, by dać ogłoszenie w lokalnej prasie. Do wynajęcia w okresie wakacyjnym oferują… siebie. Swoją energię, doświadczenie życiowe, mądre rady i dużo, dużo więcej.

Co wyniknie z tej nietypowej oferty? Czy bohaterowie są świadomi, czego się podejmują? I najważniejsze… Czy znajdą się chętni, by wypożyczyć dziadków?

Daj się wciągnąć w klimatyczną opowieść, w której różnice pokoleniowe nie stanowią żadnej bariery, a takie wartości jak troska, dobro i miłość okazują się ponadczasowe.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/lato-do-wynajecia-karolina-wilczynska-p-1680704.html?q=lato+do+wynaj%eacia&sgtype=prodonecol