– „Innym razem. Kuchennymi drzwiami. Tom 3” Katarzyna Majgier

„Innym razem. Kuchennymi drzwiami. Tom 3” Katarzyny Majgier to kolejna część wspaniałej sagi, która przeniesie Cię do Krakowa dwudziestolecia międzywojennego. Poczuj klimat bohemy artystycznej i zajrzyj w ciemne zakamarki, gdzie toczy się prawdziwe życie mieszkańców miasta. Całość okraszona jest wielką namiętnością i tajemnicami, które mogą zmienić wszystko.

Pokolenie wnuków Zofii dorasta, a po doświadczeniach okopowych pierwszej wojny światowej rodzina rozproszyła się po całym świecie. Bronek nigdy nie wrócił do domu, za to zmienił nazwisko i doskonale odnalazł się w roli austriackiego ziemianina. Franciszka postanowiła zostać w Anglii i wychować syna Wiktorii, ale temu udało się nawiązać kontakt z jej krewnymi, którzy są przekonani, że zginęła w katastrofie Titanica. W gospodarstwie Muchów został tylko Staszek z rodziną i osieroconym synem Janki. Z kolei jej córka Wandzia jest wychowywana przez Klimę i Olka, a odkrycie prawdy o swoim pochodzeniu stanowi dla dziewczyny ogromny wstrząs.

Rosnąca moda na jazz, piękne kreacje, nowe kawiarnie i kino dają wszystkim szansę na odetchnięcie po doświadczeniu wojny, ale na horyzoncie powoli widać kolejną, jeszcze bardziej brutalną.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/innym-razem-kuchennymi-drzwiami-tom-3-katarzyna-majgier-p-1666332.html?q=innym+razem.+kuchennymi+drzwiami.+tom+3&sgtype=prodonecol

Back to top
Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...