– „Ktoś do kochania” Magdalena Kordel

UZDRAWIAJĄCA SIŁA PRAWDZIWYCH UCZUĆ

Babka Adela i Muszka niepokoją się nagłą nieobecnością Haliny. Adela postanawia wreszcie opowiedzieć najbliższym o wojennej traumie i tajemnicy, nie spodziewając się, że w tej dramatycznej historii tkwi coś, o czym nie wie nawet ona.

Jagna obraziła się na cały świat i nikt, albo prawie nikt, nie jest w stanie przekonać jej, że powinna porozmawiać z synem. Mateusz nie potrafi zrozumieć, dlaczego matka nie chce zaakceptować jego decyzji, i coraz częściej pogrąża się w czarnych myślach.

Tymczasem Ruta myśli, że tylko jej zniknięcie może przywrócić dawną harmonię i sprawić, że do domu babki Adeli wróci wytęskniony spokój. Na szczęście Masza dostrzega rozpacz dziewczyny i postanawia zdradzić swój skrywany nawet przed przyjaciółkami sekret. Jej historia potrafi złamać najtwardsze serce. A to jeszcze nie koniec niespodzianek!

Nowa powieść Magdaleny Kordel to prawdziwy koktajl emocji. Opowieść o tym, że tylko zamykając drzwi do przeszłości, można zobaczyć to, co najcenniejsze w otaczającym nas świecie, i docenić tych, którzy zawsze będą nas kochać.

MAGDALENA KORDEL – ulubiona pisarka Polek. Autorka bestsellerowych powieści i serii m.in. „Anioł do wynajęcia”, „W blasku słońca” i „Malownicze”. „Ktoś do kochania” to zwieńczenie cyklu „Tajemnice”.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/ktos-do-kochania-magdalena-kordel-p-1840309.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=shopping&gclid=EAIaIQobChMI5safhpiugAMVg9V3Ch2kvgYkEAQYAyABEgI3CvD_BwE