– „Kto zabił mamusię?” Małgorzata Starosta

Relacje pomiędzy teściowymi a synowymi często nie należą do najłatwiejszych.

Przecież powiedzenie, że „dobra teściowa to była teściowa” nie wzięło się znikąd. „Kto zabił mamusię?” autorstwa Małgorzaty Starosty to komedia kryminalna, napisana w stylu opowieści Joanny Chmielewskiej.

Główna bohaterka zostaje wplątana w zabójstwo swojej byłej teściowej. O jej śmierci dowiaduje się od policjanta – Bączyńskiego. Sytuacja jest tym bardziej dziwna z uwagi na fakt, że kobiety nie miały ze sobą żadnego kontaktu od dwudziestu lat. Okazuje się, że denatka zostawiła Małgoni list. Przekazała w nim wiele zagadek, których rozwiązanie ma doprowadzić do odnalezienia mordercy, a dodatkowo – rozwiązania tajemniczej sprawy sprzed lat.

Kto i dlaczego zabił kobietę? Ta niejasna sprawa i towarzyszące jej okoliczności skłaniają główną bohaterkę do rozpoczęcia śledztwa na własną rękę. Okazuje się, że podczas tego dochodzenia Małgosia będzie musiała zetknąć się z dawno zapomnianą już przeszłością.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/kto-zabil-mamusie-malgorzata-starosta-p-1646965.html?q=kto+zabi%b3+mamusi%ea%3f&sgtype=prodonecol

Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...