– „Kto jest bez grzechu” Agnieszka Jeż

Sierżant Wiera Jezierska powraca, a zajmować się będzie niespodziewanym zaginięciem wzorowej uczennicy i tegorocznej maturzystki. Ambitna główna bohaterka nie zawaha się narazić własnego życia, aby odkryć prawdę o niesprawiedliwości, która dotknęła Ewelinę. Jednak jednocześnie umiera Nęcki, a więc ojciec dziewczyny. Wiera nie wierzy w przypadek i zaczyna zastanawiać się, „Kto jest bez grzechu” w tej sytuacji.

Policja, a w tym sierżant Jezierska, doskonale zdają sobie sprawę z działalności Nęckiego na pograniczu prawa, jednak o jego przybranej córce słyszeli same superlatywy, więc nie rozumieją związku pomiędzy śmiercią a zaginięciem. Niestety, w Giżycku nikt nie lubi policji, gdyż wszyscy sądzą, że brudy powinno się prać w zaciszu własnego domu. Nie poprawia to i tak trudnej sytuacji śledztwa, jednak Wiera nie ma zamiaru się z tego powodu poddawać.

Prawda zawsze wychodzi na jaw, a już szczególnie wtedy, gdy na jej tropie jest odpowiednia do tego zadania osoba. Czy będzie nią sierżant Jezierska? I co tak naprawdę stało się w tej rodzinie? Tajemnice mają to do siebie, że kiedyś zawsze wychodzą na jaw. Co ukaże się oczom czytelników?

Autorką tej powieści, jak i innych przygód Wiery Jezierskiej, jest Agnieszka Jeż, której sprawne zdolności dobierania słów zapewniają wartką akcję i interesujące zwroty akcji. Wszystko skonstruowane zostało tak, aby czytający zawsze chciał przerzucić kolejną kartę.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/kto-jest-bez-grzechu-agnieszka-jez-p-1564220.html?q=kto+jest+bez+grzechu&sgtype=prodonecol

Książki stanowiące cykl z Wierą Jezierską są dostępne w naszej bibliotece.

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] „Walentynka” – Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego zaprasza do udziału w konkursie plastycznym Więcej...