– „Króliki Ludwiki. Opowiastki gramatyczne” Joanna Krzyżanek

Czy gramatyka może być zabawna, interesująca i po prostu super? Oczywiście, że tak! Zwłaszcza kiedy opowiada o niej znakomita autorka Joanna Krzyżanek.

Kolejny tom lubianej serii, a w nim m.in.: litery, głoski, dwuznaki, sylaby, wyrazy, rzeczowniki, czasowniki, przymiotniki, przysłówki, liczebniki i spójniki.

Zastosowana w książce metoda NAUKI GRAMATYKI łączy szkolne zasady z zabawą.

Dla uczniów klas I-IV szkoły podstawowej (i trochę młodszych dzieci, które lubią się uczyć).

W serii:

• Pieski Tereski. Czytam sylabami
  • Kotki Dorotki. Czytam uważnie
  • Byki Weroniki. Historyjki ortograficzne
  • Świnki Sabinki. Praktyczna matematyka

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/kroliki-ludwiki-opowiastki-gramatyczne-joanna-krzyzanek-p-1858284.html?q=kr%f3liki+ludwiki.+opowiastki+gramatyczne&sgtype=prodonecol