– „Krew w piach” Katarzyna Bonda

Wydawało się, że był ideałem. Mężczyzna, który intrygował wszystkie kobiety, w każdym wieku od dojrzałych matek po młode dziewczyny. Miał fascynującą aparycję i oczy, które mogły zahipnotyzować. Czy na pewno to brzmi jak idealny kochanek? Tak właśnie powieść „Krew w piachzaczyna historię pełną grozy.

Początkowo Wanda szukała wspólnika, znalazła Adama. W planach było rozkręcenie interesu, który miał poprawić sytuację finansową. Jednak całe plany zmieniły się w planowanie ślubu. Jak się okazało, nie ona jedna miała takie plany. Wspólną przyszłość z Adamem planowała też Justyna, Zofia, Olga, Katarzyna i Dominika, chociaż niektóre z nich ślubu się nie doczekały.

Jednocześnie prowadząc kilkanaście romansów, miał czas jeszcze na zabijanie swoich partnerek. Najpierw okazywał czułość, następnie zamieniał się w zabójcę z zimną krwią i bez poczucia winy.

Powieść kryminalna Katarzyny Bondy pt. „Krew w piach” jest na faktach. Trzyma w napięciu i nie szczędzi grozy. Chociaż pierwowzór Adama doczekał się kary dożywocia, cała historia skrywa wiele tajemnic.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/krew-w-piach-katarzyna-bonda-p-1972625.html?q=krew+w+piach&sgtype=prodonecol