– „Kręgi” Zbigniew Zborowski

“Kręgi” to następna odsłona losów Bartosza Koneckiego ze „Skazy”. Czym tym razem zaskoczy Czytelników Zbigniew Zborowski i w jakiej sprawie przyjdzie nam maczać palce?
 
Tym razem Bartosz Konecki bierze się za robotę prywatnego detektywa. Jako że nie ma za bardzo w czym przebierać, bez większego wahania godzi się przyjąć zlecenie, mimo że klient wygląda jak typ, na którego na pewno nie chciałbyś trafić nocą w ciemnej uliczce. Nie dopytuje też o powód swojego zadania: ma śledzić młodą, ale znaną aktorkę, Amelię Stokrocką. W międzyczasie jednak natrafia na ślad czegoś zupełnie niespodziewanego: oto pojawia się odniesienie do śledztwa sprzed lat. Konecki będzie musiał odpowiedzieć sobie na pytanie – co ma wspólnego makabryczne morderstwo dziewczyny, które mocno zaniepokoiło zleceniodawcę detektywa z zabójstwami, które miały miejsce szmat czasu temu? Czy sprawca jest ten sam, tylko dobrze się maskuje? Ile wyrzeczeń czeka detektywa liczącego z początku na łatwą, rutynową sprawę?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/kregi-zbigniew-zborowski-p-1064716.html?q=kr%eagi&sgtype=prodonecol

Back to top
Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...