– „Kraina spełnionych życzeń” Joanna Szarańska

Święta są magicznym czasem, w którym wszystko jest możliwe.

Otwórz karty książki „Kraina Spełnionych Życzeń” i odkryj sekrety wyjątkowego sklepiku. Czy mieszkańcy miasteczka zdołają dojrzeć to, co najważniejsze?

W pewnym niewielkim miasteczku znajduje się znany i ceniony przez mieszkańców sklepik. Kraina Zeszłorocznych Choinek jest miejscem wyjątkowym, w którym zawsze unosi się przyjemny zapach cynamonu, ciepła i miłości. Chociaż ludzie często przekraczają jego próg, to nikt nie jest w stanie dostrzec najważniejszego. Każdy skupiony jest na swoich sprawach, a współczesny świat nie pozwala nawet na chwilę wytchnienia.

W tym samym czasie swój świąteczny stragan otwiera nieznajomy mężczyzna. To na pozór nieistotne wydarzenie dodatkowo dzieli mieszkańców miasta. A przecież ten okres powinien być pełen miłości i dobra. Ktoś bardzo się stara, aby magia świąt zadziałała również w tym roku. Czy tajemnicze zaproszenia, pozostawione na progach domostw, spełnią swoje założenia?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/kraina-spelnionych-zyczen-joanna-szaranska-p-1584088.html?q=kraina+spe%b3nionych+%bfycze%f1&sgtype=prodonecol

Back to top
Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Dożynki 2022 – wideorelacja : Obejrzyj tutaj.         Zaproszenie do wspólnego świętowania! Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...