– „KOPCIUSZEK”

31 maja 2023 roku o godzinie 17:00 w GOKSiR w Witoni odbyła się premiera spektaklu teatralnego „Kopciuszek” w wykonaniu „KLUBU SENIORA +” w Witoni. Przedstawienie dedykowane było dzieciom z okazji ich wyjątkowego święta, czyli Dnia Dziecka. Po raz drugi Seniorzy wystąpili właśnie 1 czerwca, aby szczególnie uhonorować ten dzień i tym działaniem stworzyć wyjątkowy prezent dla dzieci z Przedszkola i Szkoły Podstawowej im. Świętej Jadwigi Królowej Polski, z którymi chętnie i często współpracują podczas różnych okazji i świąt.

Po dwóch miesiącach ciężkiej pracy, przygotowań związanych ze strojami, scenografią, muzyką i tańcem, a przede wszystkich po nie zliczonych próbach, Klubowicze wystąpili przed liczną publicznością, którą tworzyli mieszkańcy i władze Gminy Witonia, a także ich rodziny i przyjaciele. Seniorzy pokonali towarzyszącą im tremę i zaprezentowali się na scenie niczym profesjonalni aktorzy. Mamy nadzieję, że to pierwszy, ale zdecydowanie nie ostatni taki wyczyn ze strony „Klubu Seniora +”, ponieważ talentów wśród klubowiczów nie brakuje.

Dzięki współpracy z GOKSiR w Witoni udało się stworzyć nie tylko wspaniałą fotorelację, która będzie stanowiła wyjątkową pamiątkę, ale także nagranie video, które już w krótce obejrzeć będzie można w internecie. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z przedstawienia oraz z wspólnej sesji z widzami.

Back to top
[INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Torowej, Budek i Kostusina Więcej...         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Dworcowej i ul. Królewskiej Więcej...[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [PROMOCJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Rodzinnie, aktywnie, wesoło – półkolonie w Gminie Witonia Więcej...         [INFORMACJA] Nowy harmonogram odbioru odpadów Więcej...         [INFORMACJA] Dalsze informacje w sprawie inwestycji „Budowa przedszkola w Witoni" Więcej...                         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Torowej, Budek i Kostusina Więcej...         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Dworcowej i ul. Królewskiej Więcej...[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [PROMOCJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Rodzinnie, aktywnie, wesoło – półkolonie w Gminie Witonia Więcej...         [INFORMACJA] Nowy harmonogram odbioru odpadów Więcej...         [INFORMACJA] Dalsze informacje w sprawie inwestycji „Budowa przedszkola w Witoni" Więcej...                         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Torowej, Budek i Kostusina Więcej...         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Dworcowej i ul. Królewskiej Więcej...[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [PROMOCJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Rodzinnie, aktywnie, wesoło – półkolonie w Gminie Witonia Więcej...         [INFORMACJA] Nowy harmonogram odbioru odpadów Więcej...         [INFORMACJA] Dalsze informacje w sprawie inwestycji „Budowa przedszkola w Witoni" Więcej...                         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Torowej, Budek i Kostusina Więcej...         [INFORMACJA] Przerwy w dostawie wody dla ul. Dworcowej i ul. Królewskiej Więcej...[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [PROMOCJA] Teraz możesz poznać historię i zabytki gminy Witonia w zakładce "Historia" dostępnej pod menu "O Gminie" lub tutaj         [INFORMACJA] Rodzinnie, aktywnie, wesoło – półkolonie w Gminie Witonia Więcej...         [INFORMACJA] Nowy harmonogram odbioru odpadów Więcej...         [INFORMACJA] Dalsze informacje w sprawie inwestycji „Budowa przedszkola w Witoni" Więcej...