– Konkursy Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Łodzi

W imieniu Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi zapraszamy do udziału w konkursach w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości ojczyzny”.

Regulaminy, formularze zgłoszeniowe i terminy przyjmowania prac konkursowych dostępne są na stronie https://www.wbp.lodz.pl/aktualnoci/spotkania-sesje/3406-konkursy-w-ramach-projektu-zwycistwo-ducha-zwycistwo-odwagi-zwycistwo-mioci-ojczyzny.html

Szczegółowych informacji na temat konkursów udziela Dział Informacji Naukowej tel. 42 6630333 lub 42 6630347, e-mail: informacja@wbp.lodz.pl