– Konkurs plastyczny WALENTYNKA rozstrzygnięty

W dniach: 17 lutego 2024 r. i 19 lutego 2024 r. nastąpiło ogłoszenie wyników konkursu plastycznego WALENTYNKA, którego organizatorem była Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego.

Celem konkursu plastycznego było:

1. Rozwijanie i wspieranie aktywności twórczej dzieci, młodzieży, dorosłych.

2. Prezentacja talentów plastycznych mieszkańców gminy Witonia i okolic.

3. Promowanie działalności biblioteki.

Powołana przez Organizatora konkursu komisja w składzie Aneta Wasiak, Halina Wasiak, Monika Karasińska i Ilona Szałowska zgodnie z regulaminem konkursu dokonała oceny dostarczonych prac plastycznych.

Na konkurs plastyczny napłynęły prace w czterech kategoriach wiekowych:

kategoria I – grupa dzieci w wieku 6 lat – 1 praca

kategoria II – grupa dzieci w wieku 7 – 10 lat – 17 prac

kategoria III – grupa dzieci w wieku 11 lat – 18 lat – 1 praca

kategoria IV – dorośli – 12 prac

oraz zakładki trzech osób w wieku 9 lat.

W konkursie łącznie wzięły udział 34 osoby.

Wyniki oceny prac przez członków Komisji:

a/ w kategorii I (wpłynęła jedna praca) wyróżnienie otrzymała Hanna Molińska;

b/ w kategorii II

miejsce I –  Bartosz Janiak

miejsce II – Adam Janiak

miejsce III – Kacper Antczak

wyróżnienia:  Alicja Kłudczyńska, Hanna Grudniewska, Maja Kołodziejska, Marika Szczepaniak;

c/ w kategorii III  (wpłynęła jedna praca) wyróżnienie otrzymała Nikola Sulińska.

Wyróżnienia otrzymały autorki prac – walentynkowe zakładki:

Nikola Antczak, Hanna Kłosińska,  Zofia Szczęsna

d/ w kategorii IV

miejsce I – Katarzyna Trusińska

miejsce II – Marzanna Szczepaniak

miejsce III – Marzena Kozanecka

wyróżnienia: Paweł Jabłoński, Andrzej Syska.

Laureaci i wyróżnieni otrzymali nagrody w postaci książek, gier edukacyjnych, artykułów papierniczych i słodkości oraz dyplomy.

Upominki i dyplomy otrzymali pozostali uczestnicy konkursu:

Kinga Prawda, Katarzyna Kołodziejska, Julia Pacaj, Nikola Jabłońska, Antonina Rurka, Lena Budner, Zuzanna Karbowska, Lena Szczypińska, Antoni Barylski, Michalina Molińska, Elżbieta Walczak, Halina Matusiak, Małgorzata Walczak, Agnieszka Walczak, Anna Walczak, Piotr Głąbski, Magdalena Kachelska.

Dziękujemy dzieciom, młodzieży i dorosłym za liczny udział w konkursie, w szczególności za ogromne zaangażowanie i twórcze prace.

Dziękujemy rodzicom za rozbudzanie zainteresowań i za wspaniałe przygotowanie młodych artystów.
Dziękujemy dyrekcji i nauczycielom ze Szkoły Podstawowej im. św. Jadwigi Królowej Polski w Witoni, kierownictwu Klubu Samopomocy „Stara Szkoła” w Witoni za pomoc w animacji działań Biblioteki Publicznej Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego.

Serdecznie gratulujemy laureatom, wyróżnionym i pozostałym uczestnikom konkursu!

Zapraszamy do galerii zdjęć!

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...