– „Konfident” Krzysztof Domaradzki

O tym, jak jedna decyzja, potencjalnie nieszkodliwa i niezbyt ważna, może zrujnować całe życie. A wszystko to przez niewłaściwe miejsce i czas.

Książka „Konfident. Spowiedź kibola” jest opowieścią o chłopaku, który niczym nie różnił się od rówieśników. Imprezował, podrywał dziewczyny, całkiem dobrze radził sobie w szkole. Jego marzeniem było zostanie prawnikiem, a oprócz tego interesował się sportem. Miał jednak słabość – lubił się bić. A ta słabość w połączeniu z pechem jest wstępem do problemów.

Tytułowy konfident jest nastolatkiem z Łodzi, który przez swoją nierozważność znalazł się w środowisku kiboli. Po serii wydarzeń trafił w ręce policji, która wyciągnęła od niego zdecydowanie za dużo informacji. Te informacje wykorzystano przeciwko niemu. Stał się współpracownikiem policji, ich prywatnym informatorem. Prywatnym konfidentem.

Przed chłopakiem postawiono ultimatum – albo więzienie, albo infiltracja kibolskiego środowiska, której skutkiem miało być aresztowanie tajemniczego szefa nabojki. Konfident, by uniknąć więzienia i uratować swoje marzenie o zostaniu prawnikiem, rozpoczyna podwójną grę, w której każdy krok może doprowadzić go do najgorszego.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/konfident-krzysztof-domaradzki-p-1842460.html?q=konfident&sgtype=prodonecol

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [WYDARZENIE] 25 listopada zapraszamy na uroczystość nadania imienia bibliotece Zobacz         [INFORMACJA] Kampanii „Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [WYDARZENIE] 25 listopada zapraszamy na uroczystość nadania imienia bibliotece Zobacz         [INFORMACJA] Kampanii „Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [WYDARZENIE] 25 listopada zapraszamy na uroczystość nadania imienia bibliotece Zobacz         [INFORMACJA] Kampanii „Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [WYDARZENIE] 25 listopada zapraszamy na uroczystość nadania imienia bibliotece Zobacz         [INFORMACJA] Kampanii „Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece Więcej...