– Kolejni finaliści akcji czytelniczej „Mała książka – wielki człowiek”

Kochani, przypominamy, że Biblioteka Publiczna Gminy Witonia im. Ignacego Kamińskiego realizuje koleją odsłonę akcji czytelniczej Instytutu Książki „Mała książka – wielki”. Gorąco zachęcamy dzieci i ich rodziców do wzięcia udziału w zabawie, w której wspólnie czytamy książki. Naprawdę warto!

Udowodnili to kolejni finaliści: Amelia i Łukasz. Odebrali pamiątkowe dyplomy i zestawy upominkowe. Gratulujemy i dziękujemy za udział w akcji.