– „Kobieta w słońcu” Dorota Milli

Dorota Milli w swojej książce „Kobieta w słońcu” opowiada o trzech kobietach, które poszukują szczęścia w nadmorskim Kołobrzegu. Jak potoczyły się ich losy?

Pierwszą z bohaterek jest Julia, która chce pozbyć się poczucia winy i zrozumieć, dlaczego tak długo była w związku z toksycznym mężczyzną. Druga kobieta to Arletta Różańska – psychoterapeutka, która pragnie poznać historię mentora. W tym celu prosi o pomoc detektywa, z którym zaczyna ją coś łączyć.

To trio kobiet szukających szczęścia zamyka Eryka. Kobieta ruszyła swoją drogą, ale nie podąża nią sama. Do tego okazuje się, że decyzje, które podjęła, niektórym się nie podobają. Czy wszystko potoczy się zgodnie z planem bohaterek „Kobiet w słońcu”? Czy nad morzem odnajdą siebie i poradzą sobie ze swoimi życiowymi trudnościami? W książce znajduje się wiele romantycznych chwil, ale pojawią się też te wzruszające, przy których zakręci się łezka w oku.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/kobieta-w-sloncu-dorota-milli-p-1949215.html?q=kobieta+w+s%b3o%f1cu&sgtype=prodonecol

Back to top
[PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...                 [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [INFORMACJA] Dodatek osłonowy. Sprawdź         [INFORMACJA] Nowe świadczenie dla osób niepełnosprawnych Więcej...         [INFORMACJA] INFORMACJA o sprzedaży węgla” Więcej...         [KONKURS] Konkurs recytatorski „Pięknie być człowiekiem” 2024 Więcej...