– „Kierunek: Meksyk. Szkoła szpiegów. Tom 6” Stuart Gibbs

Jak zachęcić nastolatków do czytania? Zaoferuj im książkę „Kierunek: Meksyk. Szkoła szpiegów. Tom 6”, która opowiada o zwariowanych przygodach ich rówieśników.

Kolejna część historii o uczniach Akademii Szpiegostwa dostarczy nam nie mniej wrażeń niż poprzednie. Pasjonująca przygoda rozgrywa się w Meksyku, chociaż nikt nie zaplanował podróży w tamte rejony. Sukces tej nieoczekiwanej misji będzie zależeć tylko od zaangażowania i sprytu młodzieży.

Emocjonująco, ale jednocześnie humorystycznie przekazana historia z pewnością zaciekawi każdego czytelnika, nawet tego nieco starszego. W książce „Kierunek: Meksyk” nie zabraknie zwrotów akcji, opisów walk i innych perypetii młodych szpiegów. Autor zawarł w swojej powieści wszystko, czego oczekują nastoletni odbiorcy, dlatego jest to idealna opcja na prezent.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/kierunek-meksyk-szkola-szpiegow-tom-6-stuart-gibbs-p-1864557.html?q=kierunek%3a+meksyk.+szko%b3a+szpieg%f3w.+tom+6&sgtype=prodonecol