– „Kiedy weszłam w twoje życie” Jojo Moyes

Jeżeli należysz do miłośników powieści autorstwa Jojo Moyes, koniecznie sięgnij po „Kiedy weszłam w twoje życie”. To powieść o kobiecej przyjaźni i sile, która znalazła się na liście bestsellerów Amazona oraz „Sunday Times”.

„Kiedy weszłam w twoje życie” autorstwa Jojo Moyes to opowieść o dwóch kobietach. Pierwsza z głównych bohaterek, Sam, doświadcza właśnie całej gamy nieszczęść – jej małżeństwo się rozpada, a także z powodów zawodowych. Druga bohaterka, Nisha została zaś porzucona przez męża i wpadła w poważne kłopoty finansowe. Obie kobiety mocno się od siebie różnią, a ich losy nieoczekiwanie splatają się za sprawą zachwycających i bardzo drogich szpilek od Christiana Laboutina.

Przezabawna i świetnie napisana historia, która pokazuje, że w najtrudniejszych momentach można odnaleźć wsparcie oraz sens życia – jeśli tylko otworzymy się na drugą osobę.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/kiedy-weszlam-w-twoje-zycie-jojo-moyes-p-1886998.html?q=kiedy+wesz%b3am+w+twoje+%bfycie&sgtype=prodonecol