– „Kiedy uciekam. Poprowadź mnie. Tom 1” Aleksandra Rak

Jedna decyzja może zmienić życie.
Dominik pomagając zupełnie obcej dziewczynie, nie spodziewał się, że tą właśnie decyzją uratuje jej życie.
Lena uciekała… uciekała z Warszawy, od ludzi, od wspomnień. Zraniona i zagubiona odnalazła bezpieczne schronienie na Śląsku, a los niespodziewanie dał jej szansę odbudowania zaufania, jakim dawniej darzyła ludzi.
Stadnina w Wyrach stała się jej drugim domem, a konie najlepszymi przyjaciółmi. Dziewczyna powoli zaczęła otwierać się na innych, nieświadomie pozwalając im poprowadzić się w najtrudniejszych chwilach.
Czy życie Leny mogło tak nagle stać się lepsze? Czy przeszłość pozwoli o sobie zapomnieć?

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/kiedy-uciekam-poprowadz-mnie-tom-1-aleksandra-rak-p-1450308.html?q=kiedy+uciekam.+poprowad%bc+mnie.+tom+1&sgtype=prodonecol