– „Kiedy szukam” Poprowadź mnie. Tom 2″ Aleksandra Rak

Dominik staje na głowie by przekonać Lenę do powrotu do domu cioci Teresy. Kamil, który choć nie rozumie determinacji przyjaciela, postanawia mu tym pomóc.

Lena ponownie mierzy się z przeszłością, gdy Darek próbuje siłą zmusić ją do powrotu do Warszawy. Na dodatek zdaje sobie sprawę z tego, że będzie musiała w końcu porozmawiać z rodzicami.

Perspektywa zbliżającego się ślubu Łukasza i Patrycji spędza jej sen z powiek, gdyż Kuba może nie wrócić do kraju na czas.

Dziewczyna ma wrażenie, że błądzi po omacku szukając rozwiązania.

Czy Lena odważy się przyjąć pomocną dłoń i pozwoli poprowadzić się przez burzliwy okres.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/kiedy-szukam-poprowadz-mnie-tom-2-aleksandra-rak-p-1539442.html?q=kiedy+szukam.+poprowad%bc+mnie.+tom+2&sgtype=prodonecol