– „Kicia Kocia w pociągu”

Bogactwo i różnorodność tematów podejmowanych w serii „Kicia Kocia” Anity Głowińskiej, a także jej edukacyjny wymiar połączony z dobrą zabawą, okazały się ogromnym sukcesem.

Dzieci uwielbiają, gdy rodzice do wspólnego czytania wybierają historie o małej, rezolutnej kotce. Bajkowe ilustracje zachwycają za każdym razem, a ponadczasowy wymiar zawartych w książeczkach morałów i lekcji na temat świata tylko podkreśla wysoką jakość cyklu i jego wartość merytoryczną dla najmłodszych. Seria polecana jest dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat.

„Kicia Kocia w pociągu” to kolejna odsłona z cyklu przygód małej bohaterki, Kici Koci, poznającej świat z każdej strony. Tym razem dziewczynka wraz ze swoim tatą wybiorą się w niesamowitą podróż pociągiem. Kicia Kocia zobaczy dworzec, perony i pociągi, odnajdzie z tatą swój wagon i przedział, a także pozna sympatycznego konduktora, który sprawdzi ich bilety i będzie życzył udanej podróży. Proszę wsiadać, pociąg za chwilę odjeżdża z peronu!

Seria książeczek edukacyjnych „Kicia Kocia” została stworzona i zilustrowana przez polską pisarkę, Anitę Głowińską, specjalizującą się właśnie w tematyce dziecięcej. Cała seria składa się z ponad 30 tytułów opowiadających o przygodach małej kotki i cieszy się niesłabnącą popularnością wśród najmłodszych Czytelników i ich rodziców.

Wśród bogatego wachlarza pozycji znajdują się m.in.: „Kicia Kocia na traktorze”, „Kicia Kocia i straszna burza”, „Kicia Kocia. Zima”, „Kicia Kocia i Nunuś. W kąpieli”, „Kicia Kocia i Nunuś. Bardzo fajna rodzina”, „Kicia Kocia w Afryce. Zwierzęta sawanny”, „Kicia Kocia i Nunuś. Kto mieszka w lesie?”, „Kicia Kocia w mieście. Ruch uliczny”.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/kicia-kocia-w-pociagu-anita-glowinska?q=kicia+kocia+w+poci%b1gu&sgtype=prodonecol

Back to top
Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...