– „Kicia Kocia w bibliotece” Anita Głowińska

W serii „Kicia Kocia” mamy do czynienia z fantastycznymi przygodami głównej bohaterki i jej przyjaciół, które uczą dziecko funkcjonowania we współczesnym świecie.

Do opowiedzenia historii o problemach każdego malucha Anita Głowińska wykorzystuje postaci małych zwierzątek, wykonujących codzienne czynności, odwiedzających różne ciekawe miejsca, uczących się nowych zachowań czy poznających popularne zawody. Bajkowe ilustracje od samego początku przyciągają wzrok i uwagę dziecka, przez co nauka idzie w parze z dobrą zabawą.

„Kicia Kocia w bibliotece” opowiada o przygodach małej kotki, która tym razem zawitała do biblioteki. Zna już przecież wszystkie książki, które znajdują się w jej domu – zabiera się więc z mamą do biblioteki. Na miejscu może wyrobić swoją własną kartę biblioteczną, wypożyczyć pierwszą książkę, a także poznać osobiście autorkę książek dla dzieci. Co jeszcze można ciekawego robić i zobaczyć w bibliotece? Przekonajcie się sami w kolejnej części serii o rezolutnej Kici Koci.

Seria „Kicia Kocia” to książeczki z historiami o małej kotce, skierowane do najmłodszych Czytelników oraz ich rodziców. Autorką całej serii jest Anita Głowińska, lubiana i ceniona polska pisarka książek dla dzieci, sama dbająca także o to, by w jej książkach znalazły się piękne, kolorowe ilustracje.

W tej uwielbianej przez dzieci serii znajdziemy kilkadziesiąt pozycji o różnej tematyce dla najmłodszych, m.in: „Kicia Kocia i Nunuś. W kąpieli”, „Kicia Kocia. Nie chcę się tak bawić”, „Kicia Kocia i Nunuś. Kto mieszka w lesie?”, „Kicia Kocia na pikniku”, „Kicia Kocia w mieście. Ruch uliczny”, „Kicia Kocia zakłada zespół muzyczny”, „Kicia Kocia majsterkuje” czy „Kicia Kocia. Co z tymi śmieciami?”

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/kicia-kocia-w-bibliotece-anita-glowinska?q=kicia+kocia+w+bibliotece&sgtype=prodonecol

Back to top
[KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...         [KONKURS] Biblioteka Publiczna Gminy Witonia serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Śladami Ignacego Kamińskiego” Więcej...         [PROMOCJA] Film promocyjny Gminy Witonia Zobacz         [KONKURS] Konkurs Fotograficzny Województwa Łódzkiego Ogrodem Polski - LATO Więcej...         [WYNIKI KONKURSU] Wyniki konkursu „Powstanie Styczniowe w oczach młodego pokolenia” Więcej...         [KONKURS] Konkursy w ramach projektu „Zwycięstwo ducha, zwycięstwo odwagi, zwycięstwo miłości Ojczyzny” Więcej...