– „Kicia Kocia na plaży” Anita Głowińska

Jest gorąco i słonecznie na dworze, więc Kicia Kocia razem z mamą wybierają się nad morze. Dzięki kolejnej książeczce z serii „Kicia Kocia” dzieci dowiedzą się, co można robić na plaży i jakie atrakcje tam na nie czekają.

„Kicia Kocia” to cykl książeczek przeznaczonych dla najmłodszych Czytelników. Ich autorką oraz ilustratorką jest Anita Głowińska. Seria osiągnęła duży sukces i należy do najchętniej kupowanych książeczek dla dzieci w Polsce. Kicia Kocia opowiada o swoim codziennym życiu, zadaje dużo pytań jak każde dziecko, a jej historie uczą maluchy ważnych zasad i pomogą im odnaleźć się w wielu sytuacjach. Kotce w przygodach towarzyszą rodzice, brat Nunuś, dziadkowie, a także przyjaciele: Pacek, Julianek i Adelka. Książki są przystosowane dla dzieci od 2 do 6 roku życia, a dzięki prostemu językowi i barwnym ilustracjom z pewnością przypadną do gustu małemu Czytelnikowi.

Tym razem Kicia Kocia jedzie na plażę nad polski Bałtyk. Dzieci dowiadują się, co należy spakować na taką wyprawę i jakie zabawki warto ze sobą wziąć. Na plaży dziewczynka spotyka swojego kolegę Packa, który również wybrał się tam ze swoją mamą. Kicia Kocia z Packiem odkrywają wiele ciekawych rzeczy na piasku, takie jak bursztyny i muszelki, bawią się razem w wodzie i budują wielki zamek. Nie zapominają też o konieczności nałożenia kremu do opalania z filtrem.

Źródło: https://www.taniaksiazka.pl/kicia-kocia-na-plazy-anita-glowinska-p-1213525.html?q=kicia+kocia+na+pla%bfy&sgtype=prodonecol

Back to top
Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...         Serdecznie zapraszamy na "Wieczór kolend i pastorałek" Więcej...         Informacja dotycząca składania wniosków na zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych Więcej...